Zamknięcia Posesji

Automatyczne słupy antyterrorystyczne

Zwiększająca się gwałtownie liczba samochodów na ulicach powoduje, że toczy się prawdziwa bitwa o zdobycie wolnych miejsc postojowych w centrum miasta.
Wspólnoty mieszkańców posiadające parkingi, próbując ograniczyć dostęp kierowcom „przyjezdnym” do przynależnych im miejsc postojowych, zazwyczaj stosowały szlabany.
Od kilku lat nie jest to już wystarczająca metoda zamknięcia parkingów.
Szlabany jako urządzenia delikatne i wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne, pomimo niższej kwoty zakupu, są droższe w dalszej eksploatacji.
Rozwiązaniem na skuteczne zamknięcie parkingów są słupy automatyczne wysuwające się z ziemi. Zapewniają bezpieczną komunikację pieszych, a jednocześnie realnie i skutecznie zabezpieczają parking przez wjazdem nieupoważnionych pojazdów.
Występują w wielu klasach wytrzymałości na taranowanie.
Firma MILAN sprzedaje słupy automatyczne o wytrzymałości dostosowanej do potrzeb kupujących.
Najczęściej sprzedawane mają odporność na uderzenia 3,8 tony oraz wyłamanie 12,8 tony Te parametry słupów pozwalają zatrzymać każdy pojazd osobowy. Oferujemy również słupy o najwyższych parametrach wytrzymałości na wyłamanie: ponad 185 ton, które zatrzymają auto ciężarowe taranujące słup z prędkością 50 km/h. Tego typu słupy mają certyfikaty uprawniające do zabezpieczenia stref wymagających szczególnej ochrony, na przykład terenów wojskowych, lotnisk, ambasad, banków, więzień i terenów przemysłowych. Słupy automatyczne standardowo montujemy w komplecie z systemem SOS umożliwiającym wjazd pojazdom uprzywilejowanym policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego, z sygnalizacją semaforową zezwalającą na wjazd przy świetle zielonym oraz pełnym osprzętem akcesoriów bezpieczeństwa. Słupy mechaniczne wyjeżdżające z ziemi w obsłudze manualnej, które nie wymagają zasilania oraz słupy stałe, stanowią uzupełnienie tej grupy produktów.

Pełna oferta Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy