Drzwi

dla
Prywatnych Inwestorów

Drzwi wewnątrzlokalowe

Mając na względzie ogromną liczbę produktów dostępnych na rynku w tej grupie towarowej, firma MILAN w swojej ofercie postawiła na najwyższą jakość.

Proponujemy drzwi drewniane idealnie dopasowane do stylu wnętrza bez względu na to, czy będą to wzory klasyczne, czy nowoczesne, pokryte lakierem, a może wykończone drewnem, z elementami szklanymi czy aplikacjami ze stali nierdzewnej. Stawiamy na jakość ukrytą w detalach.
Delikatna struktura 3D powierzchni drewnianej skrzydła idealnie współgra z wyglądem zewnętrznym słojów.
Struktura Duradecor jest odporna na temperaturę i uderzenia.
Regulowana ościeżnica obejmująca ukryte zawiasy skrzydła drzwiowego oraz płyta drzwiowa bez przylgi tworzą harmonijny obraz drzwi oferowanych przez naszą firmę.

Zalety drzwi wewnątrzlokalowych:

  • najwyższa jakość,
  • nowoczesne wzornictwo.
Pełna oferta Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

Szeroki wybór drzwi

W skład naszego asortymentu wchodzą wysokiej jakości drzwi Hormann i nie tylko. Stawiamy na produkty znanych marek, które cechują się funkcjonalnością i estetycznym wyglądem. Są to produkty, które sprawdzą się zarówno w obiektach firmowych, jak i prywatnych domach. Kluczem do stworzenia estetycznego efektu jest dobranie odpowiedniego modelu do danego zastosowania i wyglądu budynku. Z tego powodu nasi pracownicy służą pomocą, wspierając w wyborze właściwego produktu. Doradzamy także w kwestiach technicznych. Nie wszystkie rozwiązania sprawdzą się bowiem w konkretnych lokalizacjach.

Nasze drzwi zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Są to produkty wyposażone w nowoczesne systemy. W przypadku wyrobów z wyższej półki ogromnym atutem są inteligentne rozwiązania, które jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo obiektu. Jest to niezwykle istotne zarówno w przypadku budynków prywatnych, jak i tych zajmowanych przez duże przedsiębiorstwa. Nasza oferta jest jednak znacznie szersza. W jej skład wchodzą m.in. szlabany wjazdowe. Takie rozwiązania są niezbędne w przypadku zastosowań przemysłowych. Pozwalają na ograniczenie dostępu osób niepowołanych na konkretny teren. Z chęcią pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt do danego budynku. Wykonamy także stosowne pomiary i zamontujmy wybrany wyrób we właściwy sposób. Zapraszamy do współpracy!