Napędy

dla
Przedsiębiorstw

Napędy do bram w obiektach przemysłowych

Napędy dla bram w obiektach przemysłowych dobieramy w zależności od rodzaju bram oraz ich przeznaczenia.
Bramy do zakładów przemysłowych najczęściej mają duże rozmiary. W związku z tym główną cechą napędów je obsługujących jest wysoka moc użytkowa. Umożliwia to bezawaryjne użytkowanie ciężkich bram nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych, takich jak wysoka wilgotność, zapylenie itp .

Napędy do bram wjazdowych na teren wspólnot osiedlowych oraz w garażach wielostanowiskowych ze względu na dużą liczbę użytkowników cechują się wysoką sprawnością do wykonywania dużej ilości cykli otwarć/zamknięć bramy w ciągu doby.
Napędy w tego typu obiektach spełniają ponadto normy eksploatacyjne dotyczące tzw „ciszy miru domowego”.

Napędy oferowane przez naszą firmę dają możliwość integracji z automatyką przeciwpożarową SAP w budynku oraz umożliwiają współpracę z całą gamą elementów sterujących i zabezpieczeń, takich jak sygnalizacja semaforowa, pętle indukcyjne, detektory radarowe, fotokomórki, sterowanie radiowe itp.

Napędy dobieramy dla nowych bram oraz dostosowujemy automatykę do bram wcześniej eksploatowanych w budynkach bez obsługi elektrycznej.

Pełna oferta Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

Profesjonalne usługi

W skład naszych usług wchodzi nie tylko sprzedaż napędów do bram, lecz także doradzanie odnośnie odpowiedniego wyboru. Jeśli masz wątpliwości i nie potrafisz zdecydować się na dany produkt, możesz poprosić nas o pomoc. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Na tej podstawie będziemy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie dla danego obiektu. Napęd musi być bowiem dostosowany do wymiarów i konstrukcji konkretnej bramy. Znaczenie ma także sposób ich eksploatacji. Niektóre napędy są wykorzystywane z mniejszą częstotliwością, podczas gdy inne wymagają ciągłego otwierania i zamykania w trakcie doby.

Zajmujemy się też montowaniem zakupionych produktów. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz skorzystać z kompleksowych usług w jednym miejscu. Napędy do bram nie są jedynymi produktami, jakie oferujemy. U nas kupisz również szlabany wjazdowe przydające się doskonale w miejscach, gdzie konieczne okazuje się ograniczenie dostępu osób niepożądanych. Wszystkie produkty cechują się wysoką jakością wykonania, a ich profesjonalny montaż pozwala na cieszenie się sprawnym działaniem przez długi czas. W razie konieczności oferujemy także serwis kupionych u nas mechanizmów.

Masz pytania dotyczące aktualnej oferty naszej firmy? Skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie w danym przypadku. Zapraszamy do współpracy!