Napędy

dla
Prywatnych Inwestorów

Napędy do bram garażowych

Do nowo budowanych oraz już użytkowanych przez klientów bram garażowych oferujemy napędy elektryczne. Napędy pozwalają na obsługę zdalną bramy na pilota, z przycisku sterującego zamontowanego wewnątrz garażu lub ze smartfona.
Napędy dobieramy uwzględniając wielkość i ciężar bram. Są ciche, wyposażone w samonaprężający pas przeniesienia obciążenia bramy nie wymagający konserwacji.

Występują w dwóch głównych grupach produktowych :

Napędy ekonomiczne , - Napędy te posiadają odpowiedni zapas mocy, aby pracować bezawaryjnie przez wiele lat

oraz

Napędy premium

  • Są to napędy ekspresowe ( umożliwiają otwarcie bramy o wysokości 2 metrów w ciągu 9 sekund )
  • Dysponują zintegrowanym złączem Bluetooth oraz dodatkowym modułem WiFi , które pozwalają na obsługę bramy również za pomocą telefonów komórkowych
  • Posiadają szeroki asortyment opcjonalnego wyposażenia dodatkowego : czujnik wilgotności w garażu , zasilanie awaryjne w przypadku zaniku napięcia, sterowanie za pomocą szyfratora, czujnika linii papilarnych , zabezpieczenie fotooptyczne bramy, zabezpieczenie antywłamaniowe bramy z czujnikiem zaryglowania itp.
  • Napędy mają możliwość inuegracji z automatyką „inteligentnego budynku”

Pełna oferta Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

Napędy do bram wjazdowych na posesję

Do nowych oraz już użytkowanych przez klientów bram wjazdowych na posesję, oferujemy napędy elektryczne. Napędy pozwalają na obsługę zdalną bramy na pilota, z przycisku sterującego zamontowanego w budynku lub ze smartfona.
Na jednym pilocie możemy zintegrować obsługę bramy wjazdowej, bram garażowych oraz otwieranie furtki wejściowej. Dobór napędów posesyjnych uzależniony jest od rodzaju bram oraz od wielkości słupków ogrodzeniowych.

Napędy do bram posesyjnych można uszeregować w dwóch grupach produktowych :

Napędy do bram przesuwanych ( szynowych oraz samonośnych )

oraz

Napędy do bram 2/ skrzydłowych

Firma MILAN oferuje również napędy w wersji wandaloodpornej, które minimalizują ryzyko włamania na teren posesji.
Ponieważ napędy do bram posesyjnych współpracują z dodatkowym osprzętem jak lampy ostrzegawcze, fotokomórki zabezpieczające światło wjazdu, pętle indukcyjne itp., w związku z tym na etapie dobierania odpowiedniego napędu, zapewniamy doradztwo techniczne w zakresie przygotowania właściwej instalacji elektrycznej w obrębie wjazdu.

Pełna oferta Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy