Blog

602 192 193 71 337 39 36 milan@milan-firma.pl

Polecane bramy przemysłowe. Przegląd rozwiązań

Rozwiązania stosowane w przedsiębiorstwach i miejscach pracy powinny wyróżniać się doskonałą jakością i odpornością na intensywną eksploatację. Zasada ta ma zastosowanie m.in. w przypadku bram. Jakie rodzaje bram sprawdzą się w obiektach przemysłowych? I czym powinny się one wyróżniać? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi wejściowych?

Drzwi wejściowe to niezwykle ważny element budynku. Ich zadaniem jest ochrona wnętrza domu i mieszkania przed niepowołanymi osobami, ale również zanieczyszczeniami, wiatrem czy hałasem. Jednocześnie pełnią funkcję dekoracji i powinny być dopasowane do elewacji domu lub stylu wykończenia klatki schodowej. Jak wybrać drzwi wejściowe? Na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności?

Czytaj dalej

Jak wybrać bramę do garażu?

Profesjonalna brama garażowa jest zakupem, który przy prawidłowej eksploatacji i konserwacji, może posłużyć nam przez wiele lat. Aby jednak cieszyć się wszystkimi jej możliwościami i zaletami, konieczne jest dopasowanie rodzaju bramy do naszych potrzeb. Jaką bramę warto wybrać? I czym należy kierować się przy podejmowaniu decyzji? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Jak dobrać bramę? Rodzaje bram i ich charakterystyka

Brama to ważny element zarówno prywatnej posesji jak i terenu, na którym znajduje się magazyn, hala produkcyjna czy zakład przemysłowy. Chronią przed niepowołanymi osobami, ułatwiają wygodny wjazd do garażu lub przeładunek towaru. Na rynku istnieje wiele rodzajów bram, które należy dobrać do osobistych preferencji, potrzeb, możliwości technicznych, ale i estetyki wykończenia elewacji budynku.

Czytaj dalej

Zalety bram automatycznych

Dwa podstawowe elementy, które liczą się w dzisiejszym świecie to wydajność i wygoda. Zgodnie z tą zasadą tworzone są niemal wszystkie otaczające nas przedmioty i konstrukcje. Przykładem mogą być nowoczesne, automatyczne bramy, które oszczędzają nasz czas, zapewniają maksymalną wygodę i podnoszą komfort życia. Jakie są dodatkowe zalety tego typu rozwiązań? I o czym warto pamiętać, zanim zdecydujemy się na zakup bramy automatycznej? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Jak działają napędy do bram?

Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że ogólna wygodna i efektywność działań zostają zwiększone. Dobrym tego przykładem są innowacyjne, automatyczne bramy wjazdowe, które można uruchomić zdalnie, czyli bez wychodzenia z pojazdu. Jednak na jakiej zasadzie działają takie konstrukcje? I czym należy się kierować przy ich wyborze? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czytaj dalej